Os 18403 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pelhřimov | 3.46 | 1 | |||
Vlásenice | x | 3.54 | 3.54 | ||
Nová Cerekev | 3.58 | 3.59 | 1 | ||
Leskovice | x | 4.04 | 4.04 | ||
Pacov | 4.12 | 4.13 | 1 | ||
Šimpach | x | 4.18 | 4.18 | ||
Obrataň | 4.21 | 4.22 | 1 | ||
Pořín | x | 4.29 | 4.29 | ||
Chýnov | 4.35 | 4.36 | 1 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 4.40 | 4.40 | ||
Smyslov | x | 4.43 | 4.43 | ||
Tábor-Měšice | x | 4.48 | 4.48 | ||
Tábor | 4.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci