Sp 1838 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 5.40 | 1 | |||
Václavice | 5.44 | 5.48 | 4 | ||
Náchod zastávka | 5.53 | 5.53 | |||
Náchod | 5.56 | 6.00 | 7a | ||
Náchod-Běloves | x | 6.02 | 6.02 | ||
Velké Poříčí | 6.06 | 6.07 | |||
Hronov | 6.08 | 6.09 | 1 | ||
Hronov zastávka | x | 6.12 | 6.12 | ||
Police nad Metují | 6.15 | 6.16 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 6.19 | 6.20 | |||
Česká Metuje | x | 6.23 | 6.23 | 1 | |
Teplice nad Metují | 6.28 | 6.29 | 1 | ||
Meziměstí | 6.38 | 6.41 | 1 | ||
Ruprechtice | x | 6.44 | 6.44 | ||
Hynčice | x | 6.46 | 6.46 | ||
Broumov-Olivětín | x | 6.51 | 6.51 | ||
Broumov | 6.56 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci