Sp 1796 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Borohrádek | 15.19 | 3 | |||
Žďár nad Orlicí | 15.22 | 15.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 15.27 | 15.37 | 3 | ||
Třebechovice pod Orebem | 15.44 | 15.47 | 2 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 15.54 | 15.54 | 1 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.59 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök