EC 176 „Berliner“ | |
Řazení vlaku: 193 + Bhmpz228 + Bdmpz227 + Bmz241 + 3xBmz245 + WRmz815 + Ampz146 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.26 | 22b | |||
Praha-Holešovice | 8.34 | 8.35 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.37 | 9.39 | 5 | ||
Děčín hlavní nádraží | 9.54 | 10.02 | 2 | ||
Bad Schandau | 10.17 | 10.18 | 1 | ||
Dresden Hbf | 10.43 | 10.46 | |||
Dresden-Neustadt | 10.50 | 10.52 | |||
Berlin Südkreuz | 12.35 | 12.37 | |||
Berlin Hbf (tief) | 12.42 | 13.06 | |||
Berlin-Spandau | 13.15 | 13.17 | |||
Wittenberge | 14.00 | 14.02 | |||
Ludwigslust | 14.19 | 14.20 | |||
Büchen | 14.47 | 14.48 | |||
Hamburg Hbf | 15.11 | 15.14 | |||
Hamburg Dammtor | 15.17 | 15.19 | |||
Hamburg-Altona | 15.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök