Sp 1760 | |
Řazení vlaku: 754_n2 + Bdmtee263 + Bdmtee275 + Bdmtee263 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 6.01 | 1 | |||
Bzenec | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Vracov | 6.14 | 6.15 | |||
Kyjov zastávka | 6.23 | 6.24 | |||
Kyjov | 6.27 | 6.28 | 2 | ||
Nemotice | 6.41 | 6.42 | 2 | ||
Nesovice | 6.50 | 6.50 | 2 | ||
Bučovice | 6.57 | 6.58 | 2 | ||
Slavkov u Brna | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Brno-Slatina | 7.20 | 7.21 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.33 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci