Os 17561 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 17.30 | 1 | |||
Spáňov | x | 17.36 | 17.36 | ||
Kout na Šumavě | 17.40 | 17.40 | 1 | ||
Starec | x | 17.43 | 17.43 | ||
Kdyně | 17.46 | 17.47 | 1 | ||
Chodská Lhota | x | 17.51 | 17.51 | ||
Dobříkov na Šumavě | 17.54 | 17.54 | |||
Loučim | x | 17.57 | 17.57 | ||
Pocinovice | 18.01 | 18.02 | 1 | ||
Úborsko | x | 18.06 | 18.06 | ||
Dubová Lhota | x | 18.08 | 18.08 | ||
Janovice nad Úhlavou | 18.12 | 18.12 | 1 | ||
Bezděkov u Klatov | x | 18.16 | 18.16 | ||
Klatovy | 18.21 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster