Os 16749 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bečov nad Teplou | 17.40 | 2 | |||
Otročín | 17.52 | 17.53 | 1 | ||
Poseč | x | 17.58 | 17.58 | ||
Toužim | 18.06 | 18.07 | 2 | ||
Luhov | x | 18.12 | 18.12 | ||
Smilov | x | 18.16 | 18.16 | ||
Štědrá | 18.24 | 18.24 | 1 | ||
Borek u Žlutic | x | 18.30 | 18.30 | ||
Žlutice | 18.35 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy