Vlak 1623 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Stodolní | 16.00 | ||||
Ostrava střed | 16.01 | 16.02 | 704 | ||
Ostrava-Kunčice | 16.07 | 16.08 | 3 | ||
Šenov | 16.13 | 16.13 | |||
Havířov | 16.17 | 16.18 | 1 | ||
Havířov střed | 16.20 | 16.21 | |||
Havířov-Suchá | 16.23 | 16.23 | |||
Horní Suchá | 16.25 | 16.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 16.28 | 16.28 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 16.33 | 16.33 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.38 | 1 |
jede v , nejede 31.12.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy