Os 15818 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 15.37 | 9 | |||
Staré Místo u Jičína | x | 15.41 | 15.41 | 1 | |
Nemyčeves | x | 15.44 | 15.44 | ||
Jičíněves | x | 15.48 | 15.48 | ||
Žitětín | x | 15.51 | 15.51 | 1 | |
Bartoušov zastávka | x | 15.53 | 15.53 | ||
Pševes | x | 15.56 | 15.56 | ||
Kopidlno | 16.00 | 16.06 | 2 | ||
Mlýnec | x | 16.10 | 16.10 | ||
Rožďalovice | 16.15 | 16.16 | 1 | ||
Ledečky | x | 16.19 | 16.19 | ||
Křinec | 16.24 | 16.27 | 1 | ||
Oskořínek | x | 16.33 | 16.33 | ||
Jíkev | x | 16.37 | 16.37 | ||
Veleliby | 16.42 | 16.43 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 16.47 | 18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci