Os 15817 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 14.04 | 14 | |||
Veleliby | 14.08 | 14.08 | 2 | ||
Jíkev | x | 14.12 | 14.12 | ||
Oskořínek | x | 14.15 | 14.15 | ||
Křinec | 14.22 | 14.24 | 1 | ||
Ledečky | x | 14.29 | 14.29 | ||
Rožďalovice | 14.31 | 14.32 | 1 | ||
Mlýnec | x | 14.37 | 14.37 | ||
Kopidlno | 14.42 | 15.04 | 1 | ||
Pševes | x | 15.08 | 15.08 | ||
Bartoušov zastávka | x | 15.10 | 15.10 | ||
Žitětín | x | 15.13 | 15.13 | 1 | |
Jičíněves | x | 15.16 | 15.16 | ||
Nemyčeves | x | 15.22 | 15.22 | ||
Staré Místo u Jičína | x | 15.25 | 15.25 | 1 | |
Jičín | 15.29 | 9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia