..: Trasa vlaku Sp 1494 - JŘ 2020 :..
Sp 1494
Řazení vlaku: 714 + 2xBdtn756 + Btn752  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Libeň   16.17 8
  Praha-Holešovice  16.23 16.24 4
  Praha-Podbaba  16.28 16.29 
  Kralupy nad Vltavou  16.48 16.49 103
  Kralupy nad Vltavou předměstí  16.52 16.53 2
  Zeměchy  16.55 16.56 
  Olovnice  16.59 16.59 2
  Neuměřice  17.03 17.04 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou  17.05 17.06 
  Zvoleněves  17.09 17.10 1
  Podlešín  17.14 17.14 3
  Slaný předměstí  17.20 17.21 1
  Slaný  17.25 17.30 1
  Zlonice  17.43 17.44 3
  Páleček  17.48 17.49 
  Klobuky v Čechách  17.53 17.54 1
  Vrbičany  17.57 17.58 
  Telce  18.01 18.02 
  Peruc  18.06 18.07 1
  Vrbno nad Lesy  18.12 18.13 1
  Chlumčany u Loun  18.23 18.23 1
  Louny  18.28  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök