Os 14886 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 18.38 | 6 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | x | 18.42 | 18.42 | ||
Okrouhlice | 18.46 | 18.47 | 2 | ||
Pohleď | x | 18.50 | 18.50 | ||
Světlá nad Sázavou | 18.55 | 18.56 | 7 | ||
Světlá nad Sázavou město | 18.58 | 18.58 | |||
Dolní Březinka | x | 19.01 | 19.01 | ||
Mrzkovice | x | 19.03 | 19.03 | ||
Smrčná | x | 19.06 | 19.06 | ||
Stvořidla | x | 19.11 | 19.11 | ||
Vilémovice | x | 19.14 | 19.14 | ||
Horní Ledeč | x | 19.19 | 19.19 | ||
Ledeč nad Sázavou | 19.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci