..: Trasa vlaku Os 14886 - JŘ 2020 :..
Os 14886
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod   18.38 6
  Havlíčkův Brod-Perknov x18.42 18.42 
  Okrouhlice  18.46 18.47 2
  Pohleď x18.50 18.50 
  Světlá nad Sázavou  18.55 18.56 7
  Světlá nad Sázavou město  18.58 18.58 
  Dolní Březinka x19.01 19.01 
  Mrzkovice x19.03 19.03 
  Smrčná x19.06 19.06 
  Stvořidla x19.11 19.11 
  Vilémovice x19.14 19.14 
  Horní Ledeč x19.19 19.19 
  Ledeč nad Sázavou  19.22  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster