Os 14885 | |
Řazení vlaku: 2x841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledeč nad Sázavou | 17.46 | 2 | |||
Horní Ledeč | x | 17.48 | 17.48 | ||
Vilémovice | x | 17.52 | 17.52 | ||
Stvořidla | x | 17.56 | 17.56 | ||
Smrčná | x | 18.01 | 18.01 | ||
Mrzkovice | x | 18.04 | 18.04 | ||
Dolní Březinka | x | 18.06 | 18.06 | ||
Světlá nad Sázavou město | 18.10 | 18.10 | |||
Světlá nad Sázavou | 18.13 | 18.17 | 7 | ||
Pohleď | x | 18.21 | 18.21 | ||
Okrouhlice | 18.25 | 18.25 | 1 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | x | 18.29 | 18.29 | ||
Havlíčkův Brod | 18.34 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy