..: Trasa vlaku Os 14885 - JŘ 2020 :..
Os 14885
Řazení vlaku: 2x841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ledeč nad Sázavou   17.46 2
  Horní Ledeč x17.48 17.48 
  Vilémovice x17.52 17.52 
  Stvořidla x17.56 17.56 
  Smrčná x18.01 18.01 
  Mrzkovice x18.04 18.04 
  Dolní Březinka x18.06 18.06 
  Světlá nad Sázavou město  18.10 18.10 
  Světlá nad Sázavou  18.13 18.17 7
  Pohleď x18.21 18.21 
  Okrouhlice  18.25 18.25 1
  Havlíčkův Brod-Perknov x18.29 18.29 
  Havlíčkův Brod  18.34  6



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster