Os 14880 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 16.45 | 6 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | x | 16.49 | 16.49 | ||
Okrouhlice | 16.53 | 16.54 | 2 | ||
Pohleď | x | 16.57 | 16.57 | ||
Světlá nad Sázavou | 17.02 | 17.05 | 9 | ||
Světlá nad Sázavou město | 17.07 | 17.07 | |||
Dolní Březinka | x | 17.10 | 17.10 | ||
Mrzkovice | x | 17.12 | 17.12 | ||
Smrčná | x | 17.15 | 17.15 | ||
Stvořidla | x | 17.20 | 17.20 | ||
Vilémovice | x | 17.23 | 17.23 | ||
Horní Ledeč | x | 17.28 | 17.28 | ||
Ledeč nad Sázavou | 17.31 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci