Os 14869 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledeč nad Sázavou | 9.37 | 2 | |||
Horní Ledeč | x | 9.39 | 9.39 | ||
Vilémovice | x | 9.43 | 9.43 | ||
Stvořidla | x | 9.47 | 9.47 | ||
Smrčná | x | 9.52 | 9.52 | ||
Mrzkovice | x | 9.55 | 9.55 | ||
Dolní Březinka | x | 9.57 | 9.57 | ||
Světlá nad Sázavou město | 10.01 | 10.01 | |||
Světlá nad Sázavou | 10.04 | 10.05 | 7 | ||
Pohleď | x | 10.09 | 10.09 | ||
Okrouhlice | 10.13 | 10.13 | 1 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | x | 10.17 | 10.17 | ||
Havlíčkův Brod | 10.22 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy