..: Trasa vlaku Os 14869 - JŘ 2020 :..
Os 14869
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ledeč nad Sázavou   9.37 2
  Horní Ledeč x9.39 9.39 
  Vilémovice x9.43 9.43 
  Stvořidla x9.47 9.47 
  Smrčná x9.52 9.52 
  Mrzkovice x9.55 9.55 
  Dolní Březinka x9.57 9.57 
  Světlá nad Sázavou město  10.01 10.01 
  Světlá nad Sázavou  10.04 10.05 7
  Pohleď x10.09 10.09 
  Okrouhlice  10.13 10.13 1
  Havlíčkův Brod-Perknov x10.17 10.17 
  Havlíčkův Brod  10.22  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster