Os 14865 | |
Řazení vlaku: 2x841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledeč nad Sázavou | 6.44 | 2 | |||
Horní Ledeč | x | 6.46 | 6.46 | ||
Vilémovice | x | 6.50 | 6.50 | ||
Stvořidla | x | 6.54 | 6.54 | ||
Smrčná | x | 6.59 | 6.59 | ||
Mrzkovice | x | 7.02 | 7.02 | ||
Dolní Březinka | x | 7.04 | 7.04 | ||
Světlá nad Sázavou město | 7.08 | 7.08 | |||
Světlá nad Sázavou | 7.11 | 7.12 | 7 | ||
Pohleď | x | 7.16 | 7.16 | ||
Okrouhlice | 7.20 | 7.20 | 1 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | x | 7.24 | 7.24 | ||
Havlíčkův Brod | 7.29 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy