..: Trasa vlaku Os 14865 - JŘ 2020 :..
Os 14865
Řazení vlaku: 2x841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ledeč nad Sázavou   6.44 2
  Horní Ledeč x6.46 6.46 
  Vilémovice x6.50 6.50 
  Stvořidla x6.54 6.54 
  Smrčná x6.59 6.59 
  Mrzkovice x7.02 7.02 
  Dolní Březinka x7.04 7.04 
  Světlá nad Sázavou město  7.08 7.08 
  Světlá nad Sázavou  7.11 7.12 7
  Pohleď x7.16 7.16 
  Okrouhlice  7.20 7.20 1
  Havlíčkův Brod-Perknov x7.24 7.24 
  Havlíčkův Brod  7.29  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster