..: Trasa vlaku Os 14864 - JŘ 2020 :..
Os 14864
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod   6.51 4
  Havlíčkův Brod-Perknov x6.55 6.55 
  Okrouhlice  7.00 7.00 2
  Pohleď x7.04 7.04 
  Světlá nad Sázavou  7.09 7.12 3
  Světlá nad Sázavou město  7.14 7.14 
  Dolní Březinka x7.17 7.17 
  Mrzkovice x7.19 7.19 
  Smrčná x7.22 7.22 
  Stvořidla x7.27 7.27 
  Vilémovice x7.30 7.30 
  Horní Ledeč x7.35 7.35 
  Ledeč nad Sázavou  7.38  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster