..: Trasa vlaku  1418 - JŘ 2020 :..
Vlak 1418 nemá zatím zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jeseník   18.46 1
  Lipová Lázně  18.53 18.54 1
  Horní Lipová  19.02 19.03 2
  Ramzová x19.16 19.16 
  Ostružná  19.19 19.20 1
  Branná  19.28 19.29 1
  Nové Losiny x19.34 19.34 
  Jindřichov na Moravě  19.38 19.39 1
  Potůčník x19.43 19.43 
  Hanušovice  19.48 19.53 1b
  Bohdíkov  19.59 20.00 1
  Ruda nad Moravou  20.05 20.06 1
  Bludov  20.16 20.22 5c
  Postřelmov  20.24 20.24 1
  Zábřeh na Moravě  20.31  6



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök