R 1385 „Ploučnice“ | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.27 | 3 | |||
Děčín hlavní nádraží | 9.43 | 9.45 | 6 | ||
Děčín východ | 9.48 | 9.49 | 105 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 9.57 | 9.58 | 1 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 10.18 | 10.22 | 3 | ||
Mimoň | 10.38 | 10.39 | 1 | ||
Jablonné v Podještědí | 10.51 | 10.52 | 1 | ||
Liberec | 11.28 | 114 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster