Os 13016 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 16.31 | 8a | |||
Zábřeh na Moravě zastávka | 16.34 | 16.34 | |||
Postřelmov | 16.38 | 16.39 | 2 | ||
Bludov | 16.42 | 16.43 | 1 | ||
Šumperk | 16.49 | 16.50 | 1b | ||
Vikýřovice u penzionu | x | 16.52 | 16.52 | ||
Vikýřovice | x | 16.55 | 16.55 | ||
Vikýřovice-Lesní | x | 16.57 | 16.57 | ||
Petrov nad Desnou | 17.00 | 17.01 | 1 | ||
Petrov nad Desnou zastávka | x | 17.03 | 17.03 | ||
Sobotín | 17.07 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci