..: Trasa vlaku Os 13016 - JŘ 2020 :..
Os 13016
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Zábřeh na Moravě   16.31 8a
  Zábřeh na Moravě zastávka  16.34 16.34 
  Postřelmov  16.38 16.39 2
  Bludov  16.42 16.43 1
  Šumperk  16.49 16.50 1b
  Vikýřovice u penzionu x16.52 16.52 
  Vikýřovice x16.55 16.55 
  Vikýřovice-Lesní x16.57 16.57 
  Petrov nad Desnou  17.00 17.01 1
  Petrov nad Desnou zastávka x17.03 17.03 
  Sobotín  17.07  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster