Os 12826 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cieszyn | 16.33 | ||||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.38 | 16.42 | 6 | ||
Ropice (Ropica) | 16.46 | 16.47 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 16.51 | 16.51 | |||
Střítež u Českého Těšína | 16.55 | 16.55 | |||
Hnojník | 16.58 | 16.59 | 2 | ||
Horní Tošanovice | 17.03 | 17.03 | |||
Dobratice pod Prašivou | 17.07 | 17.07 | |||
Dobrá u Frýdku-Místku | 17.13 | 17.14 | 1 | ||
Frýdek-Místek | 17.21 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy