TL 20919 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybniště | 13.42 | 4 | |||
Horní Podluží | x | 13.46 | 13.46 | ||
Jiřetín pod Jedlovou | x | 13.49 | 13.49 | ||
Dolní Podluží | x | 13.54 | 13.54 | 1 | |
Varnsdorf | 14.00 | 14.00 | 2 | ||
Großschönau (Sachs) | 14.04 | 14.05 | 1 | ||
Hainewalde | x | 14.08 | 14.08 | ||
Mittelherwigsdorf (Sachs) | x | 14.12 | 14.12 | ||
Zittau | 14.17 | 14.18 | 1 | ||
Hrádek nad Nisou | 14.28 | 14.32 | 2 | ||
Chotyně | x | 14.34 | 14.34 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 14.38 | 14.38 | ||
Chrastava | 14.42 | 14.44 | 3 | ||
Chrastava-Andělská Hora | x | 14.46 | 14.46 | ||
Machnín hrad | x | 14.48 | 14.48 | ||
Machnín | x | 14.49 | 14.49 | ||
Liberec | 14.55 | 111 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök