LE 1359 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.09 | 13b | |||
Praha-Libeň | 14.15 | 14.16 | 1 | ||
Kolín | 14.46 | 14.46 | 101 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.04 | 15.05 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 15.57 | 15.58 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.18 | 16.20 | 1 | ||
Přerov | 16.34 | 16.38 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 16.56 | 16.57 | 1 | ||
Suchdol nad Odrou | 17.08 | 17.09 | 1 | ||
Studénka | 17.15 | 17.16 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 17.25 | 17.27 | 1 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 17.33 | 17.35 | 3 | ||
Bohumín | 17.42 | 17.47 | 3 | ||
Karviná hlavní nádraží | 18.01 | 18.03 | 1 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.20 | 18.21 | 1 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 18.27 | 18.28 | |||
Čadca | 18.50 | 18.55 | 3 | ||
Žilina | 19.17 | 19.19 | |||
Vrútky | 19.34 | 19.36 | |||
Ružomberok | 20.01 | 20.02 | |||
Liptovský Mikuláš | 20.18 | 20.19 | |||
Štrba | 20.45 | 20.46 | |||
Poprad-Tatry | 21.04 | 21.05 | |||
Spišská Nová Ves | 21.22 | 21.23 | |||
Prešov | 22.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy