Os 9965 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + ABfhpvee395 + 2xBdmteeo296 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 19.26 | 3 | |||
Dobřichovice | 19.30 | 19.31 | 1 | ||
Všenory | 19.33 | 19.33 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.36 | 19.36 | |||
Černošice | 19.38 | 19.39 | |||
Praha-Radotín | 19.42 | 19.43 | 1 | ||
Praha-Velká Chuchle | 19.46 | 19.46 | |||
Praha-Smíchov | 19.54 | 19.56 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster