Os 9881 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno-Ostrovec | 21.21 | 1 | |||
Kladno město | 21.23 | 21.23 | |||
Kladno | 21.27 | 21.30 | 1 | ||
Unhošť | 21.35 | 21.38 | 1 | ||
Pavlov | x | 21.42 | 21.42 | ||
Jeneč | 21.46 | 21.47 | 1 | ||
Hostivice | 21.51 | 21.52 | 1 | ||
Praha-Ruzyně | 21.57 | 21.57 | 1 | ||
Praha-Veleslavín | 22.02 | 22.03 | 1 | ||
Praha-Dejvice | 22.08 | 22.11 | 4 | ||
Praha-Bubny Vltavská | 22.17 | 15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster