Os 9608 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.05 | 5 | |||
Praha-Holešovice | 6.13 | 6.16 | 2 | ||
Praha-Podbaba | 6.19 | 6.19 | |||
Praha-Sedlec | 6.22 | 6.22 | |||
Roztoky u Prahy | 6.26 | 6.26 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 6.29 | 6.29 | |||
Úholičky | 6.31 | 6.31 | |||
Řež | 6.33 | 6.33 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 6.35 | 6.35 | |||
Libčice nad Vltavou | 6.37 | 6.37 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 6.41 | 6.41 | |||
Kralupy nad Vltavou | 6.45 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci