Os 9337 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.01 | 2 | |||
Praha-Libeň | 15.07 | 15.08 | 3 | ||
Praha-Kyje | 15.11 | 15.11 | |||
Praha-Dolní Počernice | 15.13 | 15.13 | |||
Praha-Běchovice | 15.16 | 15.17 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 15.19 | 15.19 | |||
Praha-Klánovice | 15.22 | 15.22 | |||
Úvaly | 15.26 | 15.27 | 1c | ||
Tuklaty | 15.30 | 15.30 | |||
Rostoklaty | 15.33 | 15.33 | |||
Český Brod | 15.38 | 15.39 | 1 | ||
Klučov | 15.42 | 15.42 | |||
Poříčany | 15.45 | 15.45 | 1 | ||
Tatce | 15.49 | 15.49 | |||
Pečky | 15.52 | 15.55 | 3 | ||
Cerhenice | 15.58 | 15.58 | |||
Velim | 16.01 | 16.04 | 3 | ||
Nová Ves u Kolína | 16.06 | 16.06 | |||
Kolín zastávka | 16.10 | 16.10 | |||
Kolín | 16.13 | 104a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia