Os 9325 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 11.01 | 2 | |||
Praha-Libeň | 11.07 | 11.08 | 3 | ||
Praha-Kyje | 11.11 | 11.11 | |||
Praha-Dolní Počernice | 11.13 | 11.13 | |||
Praha-Běchovice | 11.16 | 11.17 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 11.19 | 11.19 | |||
Praha-Klánovice | 11.22 | 11.22 | |||
Úvaly | 11.26 | 11.27 | 1c | ||
Tuklaty | 11.30 | 11.30 | |||
Rostoklaty | 11.33 | 11.33 | |||
Český Brod | 11.38 | 11.39 | 1 | ||
Klučov | 11.42 | 11.42 | |||
Poříčany | 11.45 | 11.45 | 1 | ||
Tatce | 11.49 | 11.49 | |||
Pečky | 11.52 | 11.55 | 3 | ||
Cerhenice | 11.58 | 11.58 | |||
Velim | 12.01 | 12.02 | 1 | ||
Nová Ves u Kolína | 12.04 | 12.04 | |||
Kolín zastávka | 12.08 | 12.08 | |||
Kolín | 12.11 | 104a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster