Os 9058 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 9.35 | 5b | |||
Poříčí nad Sázavou | x | 9.38 | 9.38 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 9.42 | 9.42 | ||
Pecerady | x | 9.46 | 9.46 | 1 | |
Týnec nad Sázavou | 9.50 | 9.51 | 1 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 9.53 | 9.53 | ||
Krhanice | x | 9.57 | 9.57 | 1 | |
Prosečnice | x | 10.01 | 10.01 | ||
Kamenný Přívoz | x | 10.04 | 10.04 | 1 | |
Jílové u Prahy | 10.09 | 11.03 | 1 | ||
Luka pod Medníkem | x | 11.08 | 11.08 | ||
Petrov u Prahy | x | 11.14 | 11.14 | ||
Petrov-Chlomek | x | 11.17 | 11.17 | ||
Davle | 11.20 | 11.21 | 3 | ||
Skochovice | x | 11.27 | 11.27 | ||
Vrané nad Vltavou | 11.30 | 11.31 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 11.34 | 11.34 | ||
Praha-Zbraslav | 11.38 | 11.38 | 1 | ||
Praha-Komořany | x | 11.41 | 11.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | 11.44 | 11.44 | 1a | ||
Praha-Braník | 11.48 | 11.48 | 1 | ||
Praha-Krč | 11.52 | 11.52 | 1 | ||
Praha-Kačerov | 11.55 | 11.55 | |||
Praha-Vršovice | 12.00 | 12.01 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster