Os 9011 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.55 | 8 | |||
Praha-Vršovice | 13.59 | 14.00 | 5 | ||
Praha-Kačerov | 14.04 | 14.04 | |||
Praha-Krč | 14.07 | 14.07 | 1 | ||
Praha-Braník | 14.11 | 14.11 | 1 | ||
Praha-Modřany zastávka | 14.14 | 14.14 | 9a | ||
Praha-Komořany | x | 14.17 | 14.17 | ||
Praha-Zbraslav | 14.20 | 14.20 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 14.24 | 14.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 14.28 | 14.31 | 1 | ||
Skochovice | x | 14.33 | 14.33 | ||
Davle | 14.39 | 14.40 | 3 | ||
Petrov-Chlomek | x | 14.43 | 14.43 | ||
Petrov u Prahy | x | 14.46 | 14.46 | ||
Luka pod Medníkem | x | 14.51 | 14.51 | ||
Jílové u Prahy | 14.57 | 15.03 | 1 | ||
Kamenný Přívoz | x | 15.07 | 15.07 | 1 | |
Prosečnice | x | 15.10 | 15.10 | ||
Krhanice | x | 15.14 | 15.14 | 1 | |
Chrást nad Sázavou | x | 15.17 | 15.17 | ||
Týnec nad Sázavou | 15.20 | 15.39 | 1 | ||
Pecerady | x | 15.42 | 15.42 | 1 | |
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 15.47 | 15.47 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 15.50 | 15.50 | ||
Čerčany | 15.55 | 5b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci