Os 8916 | |
Řazení vlaku: 2x650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horažďovice předměstí | 16.43 | 5 | |||
Velký Bor | x | 16.46 | 16.46 | ||
Jetenovice | x | 16.51 | 16.51 | ||
Pačejov | 16.55 | 16.56 | 2 | ||
Kovčín | x | 16.59 | 16.59 | ||
Nekvasovy | x | 17.02 | 17.02 | ||
Mileč | x | 17.04 | 17.04 | ||
Nepomuk | 17.08 | 17.09 | 2 | ||
Srby | x | 17.12 | 17.12 | ||
Ždírec u Plzně | 17.15 | 17.15 | 1 | ||
Blovice | 17.20 | 17.22 | 1 | ||
Zdemyslice | x | 17.25 | 17.25 | ||
Nezvěstice | 17.30 | 17.31 | 1 | ||
Šťáhlavy | 17.34 | 17.35 | |||
Starý Plzenec | 17.38 | 17.39 | 1 | ||
Plzeň-Koterov | 17.44 | 17.45 | 1 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.49 | 17.52 | 103 | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 17.55 | 511 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster