Os 8913 | |
Řazení vlaku: 2x650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 16.04 | 511 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 16.07 | 16.08 | 103 | ||
Plzeň-Koterov | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Starý Plzenec | 16.18 | 16.20 | 1 | ||
Šťáhlavy | 16.23 | 16.24 | |||
Nezvěstice | 16.28 | 16.30 | 4 | ||
Zdemyslice | x | 16.34 | 16.34 | ||
Blovice | 16.37 | 16.39 | 1 | ||
Ždírec u Plzně | 16.43 | 16.43 | 1 | ||
Srby | x | 16.46 | 16.46 | ||
Nepomuk | 16.49 | 16.50 | 1 | ||
Mileč | x | 16.54 | 16.54 | ||
Nekvasovy | x | 16.56 | 16.56 | ||
Kovčín | x | 16.59 | 16.59 | ||
Pačejov | 17.02 | 17.03 | 1 | ||
Jetenovice | x | 17.08 | 17.08 | ||
Velký Bor | x | 17.11 | 17.11 | ||
Horažďovice předměstí | 17.15 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy