Os 8766 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 16.50 | 2 | |||
Hamry nad Sázavou | 16.54 | 16.54 | |||
Sázava u Žďáru | 16.57 | 16.58 | 2 | ||
Nížkov | 17.02 | 17.02 | |||
Ronov nad Sázavou | 17.04 | 17.05 | |||
Přibyslav | 17.07 | 17.08 | 2 | ||
Přibyslav zastávka | 17.11 | 17.11 | |||
Stříbrné Hory | 17.14 | 17.15 | |||
Pohled | 17.17 | 17.18 | 2 | ||
Pohledští Dvořáci | 17.21 | 17.21 | |||
Havlíčkův Brod | 17.26 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci