Os 8746 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 6.50 | 2 | |||
Hamry nad Sázavou | 6.54 | 6.54 | |||
Sázava u Žďáru | 6.57 | 6.58 | 2 | ||
Nížkov | 7.02 | 7.02 | |||
Ronov nad Sázavou | 7.04 | 7.05 | |||
Přibyslav | 7.07 | 7.08 | 2 | ||
Přibyslav zastávka | 7.11 | 7.11 | |||
Stříbrné Hory | 7.14 | 7.15 | |||
Pohled | 7.17 | 7.18 | 2 | ||
Pohledští Dvořáci | 7.21 | 7.21 | |||
Havlíčkův Brod | 7.26 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci