Os 8615 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.31 | 2 | |||
Praha-Libeň | 21.37 | 21.38 | 3 | ||
Praha-Kyje | 21.41 | 21.41 | |||
Praha-Dolní Počernice | 21.43 | 21.43 | |||
Praha-Běchovice | 21.46 | 21.47 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 21.49 | 21.49 | |||
Praha-Klánovice | 21.52 | 21.52 | |||
Úvaly | 21.56 | 21.57 | 1c | ||
Tuklaty | 22.00 | 22.00 | |||
Rostoklaty | 22.03 | 22.03 | |||
Český Brod | 22.08 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci