Os 8608 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 13.25 | 4 | |||
Rostoklaty | 13.29 | 13.29 | |||
Tuklaty | 13.32 | 13.32 | |||
Úvaly | 13.35 | 13.36 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 13.39 | 13.39 | |||
Praha-Běchovice střed | 13.42 | 13.42 | |||
Praha-Běchovice | 13.44 | 13.45 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 13.47 | 13.47 | |||
Praha-Kyje | 13.50 | 13.50 | |||
Praha-Libeň | 13.54 | 13.55 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 14.05 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci