R 844 „Slezan“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152 + Bbdgmee236 + 2xBee273 + Bee272 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 6.24 | 4 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 6.31 | 6.35 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 6.41 | 6.43 | 2 | ||
Studénka | 6.53 | 6.54 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 7.01 | 7.02 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 7.14 | 7.15 | 2 | ||
Přerov | 7.35 | 7.37 | 4 | ||
Kojetín | 7.52 | 7.53 | 1 | ||
Vyškov na Moravě | 8.15 | 8.17 | 1 | ||
Brno-Židenice | 8.50 | 8.53 | 2b | ||
Brno-Královo Pole | 9.01 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci