Os 8416 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 15.08 | 3 | |||
Nasavrky | x | 15.14 | 15.14 | ||
Balkova Lhota | 15.17 | 15.18 | 1 | ||
Meziříčí | x | 15.20 | 15.20 | ||
Padařov | x | 15.24 | 15.24 | ||
Božejovice | 15.27 | 15.28 | 1 | ||
Sepekov | 15.35 | 15.36 | 1 | ||
Milevsko | 15.40 | 15.41 | 1 | ||
Líšnice | x | 15.45 | 15.45 | ||
Branice | 15.48 | 15.49 | 1 | ||
Stehlovice | x | 15.51 | 15.51 | ||
Jetětice | x | 15.55 | 15.55 | ||
Červená nad Vltavou | 15.58 | 15.59 | 2 | ||
Vlastec | 16.06 | 16.06 | 1 | ||
Záhoří | 16.11 | 16.11 | 1 | ||
Vrcovice | x | 16.15 | 16.15 | ||
Písek město | 16.19 | 16.20 | 1 | ||
Písek jih | x | 16.23 | 16.23 | ||
Písek | 16.25 | 16.26 | 3 | ||
Putim | 16.31 | 16.31 | 1 | ||
Ražice | 16.36 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster