Os 8364 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pelhřimov | 14.26 | 1 | |||
Rynárec | x | 14.29 | 14.29 | ||
Zajíčkov | x | 14.33 | 14.33 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 14.37 | 14.38 | 1 | ||
Nová Buková | x | 14.41 | 14.41 | ||
Hříběcí | x | 14.45 | 14.45 | ||
Horní Cerekev | 14.49 | 14.58 | 3 | ||
Švábov | 15.01 | 15.02 | |||
Batelov | 15.06 | 15.06 | 1 | ||
Dolní Cerekev | 15.12 | 15.13 | |||
Kostelec u Jihlavy | 15.16 | 15.21 | 5 | ||
Dvorce | 15.25 | 15.26 | |||
Rantířov | 15.29 | 15.36 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 15.41 | 15.41 | |||
Jihlava město | 15.43 | 15.44 | 1 | ||
Jihlava | 15.47 | 16.14 | 3 | ||
Jihlava-Bosch Diesel | 16.17 | 16.18 | |||
Střítež u Jihlavy | 16.20 | 16.21 | |||
Dobronín | 16.23 | 16.24 | 1 | ||
Kamenná | 16.27 | 16.28 | |||
Šlapanov | 16.32 | 16.33 | 1 | ||
Mírovka | 16.37 | 16.38 | |||
Havlíčkův Brod | 16.42 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster