R 828 „Slezan“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152 + Bbdgmee236 + 2xBee273 + Bee272 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 16.24 | 4 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 16.31 | 16.35 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 16.41 | 16.43 | 2 | ||
Studénka | 16.53 | 16.54 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 17.01 | 17.02 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 17.14 | 17.15 | 2 | ||
Přerov | 17.35 | 17.37 | 4 | ||
Kojetín | 17.52 | 17.53 | 1 | ||
Vyškov na Moravě | 18.15 | 18.17 | 1 | ||
Brno-Židenice | 18.50 | 18.53 | 2b | ||
Brno-Královo Pole | 19.01 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy