Os 8238 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 15.37 | 2 | |||
Řípec-Dráchov | x | 15.40 | 15.40 | ||
Soběslav | 15.44 | 15.45 | 2 | ||
Roudná | 15.51 | 15.51 | 2 | ||
Doubí u Tábora | x | 15.55 | 15.55 | ||
Planá nad Lužnicí | 15.58 | 15.59 | 2 | ||
Sezimovo Ústí | x | 16.03 | 16.03 | ||
Tábor-Čápův Dvůr | x | 16.05 | 16.05 | ||
Tábor | 16.09 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster