Os 8207 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 9.29 | 1 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | x | 9.31 | 9.31 | ||
Sezimovo Ústí | x | 9.34 | 9.34 | ||
Planá nad Lužnicí | 9.37 | 9.38 | 1 | ||
Doubí u Tábora | x | 9.41 | 9.41 | ||
Roudná | 9.44 | 9.46 | 2 | ||
Soběslav | 9.52 | 9.53 | 1 | ||
Řípec-Dráchov | x | 9.56 | 9.56 | ||
Veselí nad Lužnicí | 9.59 | 10.01 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | x | 10.04 | 10.04 | ||
Horusice | x | 10.06 | 10.06 | ||
Dynín | 10.09 | 10.10 | 1 | ||
Neplachov | x | 10.14 | 10.14 | ||
Ševětín | 10.18 | 10.24 | 1 | ||
Chotýčany | 10.28 | 10.29 | 2 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 10.36 | 10.37 | 1 | ||
Hosín | x | 10.40 | 10.40 | ||
Hrdějovice | x | 10.42 | 10.42 | ||
České Budějovice severní zastávka | x | 10.45 | 10.45 | ||
České Budějovice | 10.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci