R 815 „Moravan“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno dolní nádraží | 18.36 | 4 | |||
Šakvice | 18.56 | 18.57 | 1 | ||
Zaječí | 19.01 | 19.02 | 1 | ||
Podivín | 19.07 | 19.08 | 1 | ||
Břeclav | 19.15 | 19.21 | 2 | ||
Hodonín | 19.33 | 19.43 | 1 | ||
Moravský Písek | 19.53 | 19.54 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.01 | 20.04 | 1 | ||
Otrokovice | 20.13 | 20.15 | 1 | ||
Hulín | 20.22 | 20.24 | 1 | ||
Přerov | 20.33 | 20.35 | 10 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia