R 812 „Moravan“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 661 + 660 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 9.09 | 2 | |||
Přerov | 9.22 | 9.24 | 10 | ||
Hulín | 9.33 | 9.35 | 2 | ||
Otrokovice | 9.42 | 9.44 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.53 | 9.56 | 2 | ||
Moravský Písek | 10.03 | 10.04 | 2 | ||
Hodonín | 10.14 | 10.28 | 2 | ||
Břeclav | 10.40 | 10.46 | 2 | ||
Podivín | 10.52 | 10.53 | 2 | ||
Zaječí | 10.58 | 10.59 | 2 | ||
Šakvice | 11.03 | 11.04 | 2 | ||
Brno dolní nádraží | 11.23 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster