Os 8062 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 16.14 | 1 | |||
Skály | x | 16.17 | 16.17 | ||
Heřmaň obec | x | 16.20 | 16.20 | ||
Ražice | 16.23 | 16.23 | 1 | ||
Sudoměř u Písku | x | 16.27 | 16.27 | ||
Čejetice | 16.30 | 16.31 | 1 | ||
Modlešovice | x | 16.34 | 16.34 | ||
Strakonice | 16.39 | 4a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci